Hakkımızda

Çalışma Prensibimiz

Çalışma Prensibimiz


Çalışma Prensibimiz

 Toplam Okunma 3477

 Tarih : 29.04.2015 15:20:20Gümrük Müşavirliği mesleğini; gümrüğe gelen malın ithalatı ve ihracatından ziyade fizibilite aşamasından nihai sonuca kadar olan süreçte müşterilerimizi doğru bir şekilde yönlendirmek ve işlemlerini zamanında ve hatasız olarak sonuçlandırmak olarak görmekteyiz.

On-Line beyanname tescil amacı ile;   Gümrük İdarelerinin Modernizasyonu kapsamında faaliyete geçen EDİ (Electronic Data Interchange - Elektronik Veri Transferi) ve E-Birlik sistemlerini kullanmaktayız. Bu sistemler ile işyerinden gümrüklerle ve ihracatçı birliklerine direk bağlantı kurulmuş olup, beyanname tescil işlemlerini ve ihracatçı birlikleri işlemlerini işyerinden yaparak sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz.

  İşlemleriniz ile ilgili evrak temini ve teslimi kuryelerimizle yapılmakta, dijital arşivleme ile geçmişe yönelik bilgi ve belgeler saklanmaktadır. İyi iletişim, ekip   çalışması, insana yatırım, müşteri memnuniyeti, etik değerlere bağlı kalmak ve ticari sırların korunması şirket prensiplerimizdir.